Postitusi: 5

Parimad e-poed butiigid ja tellimine

Postitatud: 12-12-2014 10:08

Hei

Tahaks küsida teie nõu ja arvamust Eestis tegustevate E-poodide ja butiikide kohta.Võite kohe ära märkida, milliste asutuste teenustega olete rahul olnud ja millistega mitte. Lisaks on palju olnud juttu nö kaupa vahendajatest, kes lisavad ulmelise hinna juurde. Soovitame nüüd ka üksteisele kohti kust Euroopast/USAst ja Aasiast oleks mõistlik kaupa tellida.
E- poed Eestis millega, ma olen kokku puutunud ja teenusega rahul
- Butiik Primadonnad
- Naabsu riided, kuigi kauba valik on tagasihoidlik aga tooted saab kohe kätte
- Sher Butique, ka kiire teenindus ja kaup kohe käes
-Saapad.ee- kaup vastas kirjeldusele
Väga palju ütleb riview leht ja kui E- pood pole seda endale isegi teinud, siis asi kahtlane
Halvad kogemused:
COTTON CANDY!- Ei saanud kätte toodet ja raha ootan ka siiamaani
Ridikyl, kuna juurdehindlus on ülisuur, sest tegemist on ikka tavalise Hiina kaubaga

Kust ise olen tellinud:
*Aliexpress- Üldjuhul on kaup korralik, aga iga toote juures tuleb müüja ja kauba tagasisidet ka uurida
http://www.aliexpress.com/
*F and F Fashion- http://www.clothingattesco.com/, tooted kiiresti käes, 14 päeva :)
*Rosewholesale- http://www.rosewholesale.com/- üllatavalt kiire tarne Hiinast, kaup oli käes 12 päevaga ja veel enne pühi. Õmblused olid nagu nad olid, aga kleit oli täiesti kantav
*http://www.boohoo.com/- sooduspakkumisi kui palju, aga selliseid ülierilisi tooteid ei ole, aga tarne on kiire ja kontorisse leiab midagi selga.

Kust teie tellite?


Postitusi: 244

Postitatud: 14-01-2015 12:02


Olen üsna mitmetest Eesti e-poodidest tellinud ja siiani väga rahule jäänud. Igasuguseid butiike, mis Hiina rämpsu müüvad, ei poolda ja väldin neid suure kaarega.

Lemmikud: Siison http://www.siison.ee - turvaline, suhteliselt kiire ja hea teenindus. Suur valik. Siiani oma ostudega igati rahule jäänud :)
November Child http://www.novemberchild.com - küllaltki uus e-pood, palju ilusaid ja omapäraseid tooteid nii naistele, kui ka meestele ja lastele. Tellisin kleidi ja jäin väga rahule - materjal kvaliteetne ja kleit reaalselt ilusamgi veel kui pildil. Kohale jõudis juba järgmisel päeval ja teenindus oli super :)
MemberShop http://membershop.ee - aegajalt võib sealt ilusaid asju leida. Pakuvad kampaaniaid ja soodukaid. Valik on suur, müüvad kõigile kõike. Kaup jõudis kohale suhteliselt kiiresti, ainus miinus on vbl see, et kohaletoimetamiseks saab valida ainult kulleri, mis on tavavalikutest kõige kallim. Aga soovitan ;)
Postitusi: 244

Postitatud: 14-01-2015 17:06


Cotton Candy kohta nüüd siis ka meedias hoiatus: http://tarbija24.postimees.ee/3054781/amet-hoiatab-facebookis-tegutseva-veebipoe-eest. Inimesed, vältige igasugu kahtlaseid isehakanud butiigikesi! Artiklis on ka kirjas, et kauba müüjana on kirjas E & L's Closet OÜ, kuid äriregistri andmetel sellist ettevõtet ei ole - niivõrd lihtne on enne ostu firma andmeid kontrollida ja seda tuleks igaks juhuks alati teha.
Postitusi:

Postitatud: 12-05-2015 20:54


Butiik Primadonnaga väga halvad kogemused, kliendiga suhelda nad ilmselgelt ei oska.
Postitusi: 3558

Postitatud: 12-05-2015 21:25


Tellin aliexpressist peamiselt kleite. Olen ka Ebayst riideid tellinud. Eesti butiikidest ei osta kunagi midagi, sest juurdehindlus on liiga suur
Postitusi:

Postitatud: 16-05-2015 17:42


http://tootemaailm.ee/

siit olen tellinud, pmst sama mis aliexpress ja mingid muud firmad ka veel. Hinnad päris head aga paari asjaga on nii et olen tahtnud tellida aga siis on visanud errori ette et cant find vms. Kirjutasin kirja neile ja sain uued lingid kohe :)

Postitatud: 28-11-2021 20:44

Kõige odavam e-pood


Mina olen kõige odavamalt Tootemaailmast[url]www.tootemaailm.ee , firmariiete puhul annab hinnavahe eriti hästi tunda.
X