Postitusi: 276

Kuidas mehed ja naised mõtlevad

Postitatud: 27-02-2009 22:41

HER DIARY: Tonight, I thought my husband was acting weird. We had made plans to meet at a bar to have a drink. I was shopping with my friends all day long, so I thought he was upset at the fact that I was a bit late, but he made no comment on it.

Conversation wasn’t flowing, so I suggested that we go somewhere quiet so we could talk. He agreed, but he didn’t say much. I asked him what was wrong. He said, ‘Nothing.’ I asked him if it was my fault that he was upset. He said he wasn’t upset, that it had nothing to do with me, and not to worry about it. On the way home, I told him that I loved him. He smiled slightly, and kept driving. I can’t explain his behavior. I don’t know why he didn’t say, ‘I love you, too.’ When we got home, I felt as if I had lost him completely, as if he wanted nothing to do with me anymore. He just sat there quietly, and watched TV. He continued to seem distant and absent. Finally, with silence all around us, I decided to go to bed. About 15 minutes later, he came to bed. To my surprise, he responded to my caress, and we made love. But I still felt that he was distracted, and his thoughts were somewhere else. He fell asleep -I cried. I don’t know what to do. I’m almost sure that his thoughts are with someone else. My life is a disaster.

HIS DIARY: My Harley wouldn’t start today, but at least I got laid
Postitusi: 2750

Postitatud: 27-02-2009 22:49


:D:D
plx
Postitusi: 4127

Postitatud: 28-02-2009 18:25


Tõlgi ära, siis oskaks ka kommenteerida:)
Postitusi: 3037

Postitatud: 28-02-2009 18:32


:)
Postitusi: 530

Postitatud: 28-02-2009 18:48


Hästi :D !
Postitusi: 7490

Postitatud: 28-02-2009 19:00


Tsiteeritud:

My life is a disaster, but at least I got laid- tegelikult mõtles naine sedasi.


või siis, my life is a distaster, at least i got new shoes :)
Postitusi: 2951

Postitatud: 28-02-2009 19:10


Väga hea :D
Postitusi: 26

Postitatud: 08-07-2010 15:12


krt sellepärast käitub minu mees ka kummaliselt ja on kuri minu peale vahel
Postitusi: 12747

Postitatud: 08-07-2010 15:17


Noojah
Postitusi: 937

Postitatud: 08-07-2010 15:18


Uus vaade elule :D
Postitusi: 5988

Postitatud: 08-07-2010 15:21


Õnneks sain vähemalt õhtul keppi...

(ELUST ENESEST)

VÄLJAVÕTE NAISE PÄEVIKUST:
Oi, mees tuli koju, õnneks jõudsin kõik kodused tööd valmis ja toidu ka tehtud! .. Ehk on tal pudel veini õhtuks ostetud?
Ei, veini tal pole, ja ta ise on ka kuidagi pahur... songib kahvliga toitu, isu ei paista tal ka olevat. Kui ma küsisin, mis viga on, ütles ta, et keegi Kalev oli peksa saanud. Ma küsisin, et kes Kalev, seepeale lõi ta ainult käega ja läks telekat vaatama.Mees vaatas terve õhtu telekat. Ma arvan, et tal on tööl probleemid ja ta ei taha sellest rääkida.
Ei, eelmisel kuul olid tal tööl jamad, siis ta rääkis nendest. Ma arvan, et siin on midagi muud. Küsisin veelkord, ikka räägib ta Kalevist, kes peksa sai, Küsisin, et mis temal sellest, aga mees ei kostnud selle peale midagi.
Mulle tundub, et ta varjab mu eest midagi.
Issand... mulle tundub, et ma tean, mis on. Tal on keegi teine!... Jaa, tema töölt see uus sekretär, see oli selline... kuidas ta meest vaatas ja teda kuulas... Oh jumal, mis nüüd saab?! Selle päras t ta ongi selline tõrjuv.
Millega ma sellise elu ära olen teeninud?! Hoian kodu korras, söök on õhtul laual, ja see on nüüd tasu !?!
Korraldasin skandaali, ütlesin talle kõik, mis ma arvan temast ja tema armukesest. Selle peale ei öelnud aga mees muud kui et ma pidavat puhkust vajama. PUHKUST !?! See ajas mu päris marru, loopisin nõud puruks, karjusin, nii et aknad klirisesid.Nüüd ma vist taipasin olukorra kogu tõsidust... TA ARMUKE OOTAB TEMALT LAST.
Taevas tule appi.....! Selle pärast ta... jaa, ja ta ei tea, mis ta tegema peab...
Korraldasin veel hullema skandaali, kõik lendas seinast seina, mida ma liigutada jaksasin. Aga mees vaikib endiselt kui kinnipüütud partisan, või kui suu lahti teeb, siis kordab nagu mantrat, et Kalev sai peksa. Kurat, ma löön selle Kalevi oma käega maha! Siis ta ehk räägib lõpuks tõtt ja tunnistab üles, et tal on armuke ja ta saab mehelt lapse !!!!!
Hiline õhtu, otsustasin mehele näidata, millest ta ilma jääb, kui ta minu juurest ära läheb. Seksisime küdeva kamina ees, väänasin ta täiesti tühjaks.Aga mees oli kuidagi eemalolev, siis taipasin, et ta vist tuli otse armukese juurest !!! Issand, kas ta duši all pärast käis??? Lükkasin ta jalaga eemale ja kupatasin teise tuppa.
Kurat, hommikul tõstan ta välja!!!

________________________________________VÄLJAVÕTE MEHE PÄEVIKUST:
- Tuju on täiesti perses . Kalev sai Tartu Rocki käest jälle peksa ja naine ka näägutab lakkamatult .
X