Nad ütlevad, et kui sa õpid tantsima, siis kuuled sa lõpuks muusikat. Meie ütleme, et kui sa õpid elama, siis näed sa lõpuks ilu! Kui oled kiire elutempoga tegus inimene, kes tahab saavutada elus rohkem, kuid mitte oma tervise arvelt, siis on see workshop just SULLE.

Helen Marie Loorentsi workshop "Heaolu kiirtee" toimub 22. septembril kl 17-19 Wabaduse kohvikus. Avasta hea tervise ja õnneliku elu kiired nipid. Tõestatud valem, kuidas saavutada elu, millest oled alati unistanud ja seda läbi terve mõtlemise ja hea füüsilise vormi. See on ainukordne võimalus saada osa hinnatud tervise- ja elunõustaja, töötervishoiueksperdi, reikimeistri ja energiaga tervendaja, joogaõpetaja, raamatu autori ja esineja loengust-workshop'ist, sest eestlanna Helen Marie Loorents elab ja töötab Ameerika Ühendriikides. Loe Helenist allpool!

Kui vastad jaatavalt järgnevatele küsimustele, vajad sa seda workshop'i väga!

  • Kas tunned, et ööpäevas pole piisavalt tunde? Kas oled stressis?
  • Kas sul on raske kaalust alla võtta?
  • Kas sa tahaksid, et sul oleks rohkem energiat ja et sa oleksid produktiivsem?
  • Kas tahaksid olla tervem ja õnnelikum?

Workshop'i hinna sees on Helen Marie Loorentsi raamat "Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht".

Raamat on varem ilmunud Ameerika Ühendriikides ja saanud suurepäraseid arvustusi.

Raamatust „Heaolu kiirtee” leiad:

• ühest kohast kõik, mida sul on vaja teada hea tervise ja hea elu kohta.

• nõuandeid ja 17 praktilist harjutust, mis aitavad sul oma elu ja tervist muuta.

Helen Marie Loorentsi workshop "Heaolu kiirtee"

AEG: Teisipäev, 22. september kl 17-19

KOHT:  Kohvik Wabadus, Vabaduse väljak 10, Tallinn. Wabadus Cafe õhtu erimenüüs kerged ja tervislikud road.

HIND: 25 €. Hinna sees Helen Marie Loorentsi raamat "Heaolu kiirtee. Hea tervise ja õnneliku elu teejuht".

Workshop'il osalejatele KINGITUS - Cavalier Stevia tume 55% šokolaadEhe ja puhas tume šokolaad 55% kakaosisaldusega, magustatud stevioolglükosiidiga.

Piletid müügil buduaar.ee/tellimine või saada oma soov tellimine@buduaar.ee.

Kes on Helen Marie Loorents?

Pärast 17 aasta pikkust karjääri Eestis, Londonis, Philadelphias ja New Yorgis kiire elutempoga juhina avastasin, et minu tervis on hakanud kannatama. Üleväsimus oli muutunud krooniliseks, sellele järgnesid pidevad peavalud ja töölkäimine muutus järjest raskemaks. Raske südamega lahkusin firmast, kus olin töötanud 12 aastat.

Võtsin aja maha, reisisin Euroopas ja Aasias, läksin uuesti kooli ja osalesin mitmetel erinevatel kursustel, avastades hea tervise ja õnneliku elu saladusi. Tänu sellele teekonnale paranesin ise täielikult ja olen õnnelikum kui kunagi varem. Nüüd jagan seda sama hea tervise ja õnneliku elu valemit terve maailmaga. On võimalik saavutada kõike, aga seda tuleb teha süstemaatiliselt, mitte iseenda arvelt. Kui oleksin seda valemit teadnud nooremana, siis oleksin teinud kindlasti väga teistsuguseid otsuseid.

Mul ei ole kunagi olnud plaani saada oma raamatuga „Heaolu kiirtee” New York Times’i Best Selleriks või Amazoni toppi. Minu eesmärk on alati olnud aidata miljoneid inimesi oma tervist ja elu korda seadma lihtsate vahenditega. Tunnen paljusid superedukaid inimesi üle maailma, aga kahjuks suurem osa nendest kannatab tervisehädade käes, sest töökoormus on jätnud oma jälje ja õnnelik ei ole nendest peaaegu keegi. Arvan, et minu elu missioon ongi see hea tervise ja õnneliku elu valem tuua kiirete inimeste maailma, kus on võimalik kiirelt selgust saada nii elust kui tervisest, ilma et peaks töölt lahkuma, aastaid koolis käima, sadu raamatuid lugema, mitmekümnetel kursustel osalema. See kõik on lihtsalt kättesaadav, peab vaid olema soov oma tervist ja elu muuta.

Kohtumiseni!

------------------------

Piletid müügil buduaar.ee/tellimine või tellimine@buduaar.ee.