Surmasõidus hukkunud tüdrukute kooliõde: nad olid parimad sõbrannad
Foto: facebook.com

Teisipäeval, 4. augustil toimus Tartumaal Rannu vallas kohutav liiklusõnnetus, milles hukkus neli noort inimest. Neist kaks olid Rannust pärit koolitüdrukud Getter ja Elisa-Angelika, keda leinavad lisaks nende sugulastele ning perekondadele ka kohalikud elanikud ning Rannu kooli õpetajad ja õpilased. 

Tüdrukute kooliõe Anette sõnul oli tegemist väga toredate ning sõbralike neidudega. “Nad olid parimad sõbrannad, kes tegid alati kõike koos. Pärast kooli käidi üksteisel tihti külas. Alati, kui nad kahekesi kuskil olid, siis nakatasid nad oma hea tuju ja rõõmsa olekuga kõiki enda ümber.” 

“Ma küll ei käinud nendega samas klassis, kuid iga kord, kui me kohtusime, siis ajasime pikalt juttu. Getter oli alati väga abivalmis - ühel sünnipäeval, kus me koos viibisime, ei saanud me muusikat käima ja tema oli kohe esimene, kes olukorda lahendada aitas,” meenutab Anette. 

Kohalikud elanikud on juhtunust vapustuses. “Rannus ainult sellest õnnetusest praegu räägitaksegi. Miks küll nii pidi minema? Vastata ei oska sellele aga keegi … Väga paljud inimesed leinavad ning tunnevad sugulastele südamest kaasa. Kogu õhustik on hoopis teine - kõnnid väljas ringi ja ainus asi, mida näed, on kurvad näod,” lisab Anette. 

Avaldame hukkunute lähedastele sügavat kaastunnet. 

 

Buduaar.ee