Šokeeriv FOTO: omanike poolt kliinikusse hüljatud kass vajab heade inimeste abi
Foto: freedigitalphotos.net/ facebook.com

“Vaid mõned päevad tagasi oli see valge kass ühes väikelinnas kodukass, keda vabalt tänavatele jalutama lubati,” algab Facebookis leviv postitus. Kahjuks sai kiisu autolt löögi, mille tagajärjel purunes tema lõualuu. Omanikud viisid ta loomakliinikusse, kuid kuuldes, et nad peavad ravi eest ka maksma, jätsid nad ta lihtsalt maha. “Sel hetkel otsustati, et 4-5 aastat pereliikmeks olnud loom pole enam tuhkagi väärt, isegi mitte natuke aega ja hoolt.” Nii ootabki seesama kass hetkel ühe kliiniku tagatoas oma saatust …

Võibolla just sina saaksid pakkuda kassile operatsioonist taastumise ajaks kodu? Ta ei vaja palju - vaid pisikest nurgakest ning teadmist, et teda pole üksinda jäetud. Või saaksid panustada natukene tema operatsioonifondi? 

Ükski loom ei vääri taolist kohtlemist! Kuigi need inimesed, kes oleksid pidanud temast kõige rohkem hoolima, otsustasid, et kassi elu päästmine ei ole pingutust väärt - ehk suudame kõik üheskoos siiski midagi tema heaks ära teha? Operatsioon ise on kallis - orienteeruvalt 600 eurot. 

Kui tunned, et soovid aidata, siis saad oma annetuse teha MTÜ Kasside Turvakodu arveldusarvele EE712200221035355855.  

 

Esialgset Facebooki postitust saad vaadata SIIT. 

 

Buduaar.ee