Lõpuks on saabunud kauaoodatud rannailmad. Käisin minagi eile oma noormehega rannas Viimsi kandis. Vesi oli külm, aga rannaäär oli põngerjaid täis - üks paljam kui teine ja esmapilgu jäi sellised umbes kümmekond silma. Miks emad nii oma lastele teevad? Miks nad kisuvad väikesed inimesed alasti teistele vaatamiseks? Mind väga häirib see, sest sõltumata sellest, kas inimene on 2aastane või 20nene, on ta ju siiski genitaalidega seksuaalne olend.

Igal viiendal on rannas käes mobiiltelefon ja kui ta on pahatahtlik, siis ta võib vabalt teie last filmida ja pildistada ning selle materjali netti tõmmata. Või te arvate, et 2-aastased ei ole veel pervertide huviorbiidis? Kindlasti on, lugege rohkem politseiuudiseid.

Ma tahaks väga kuulda, mida on öelda nendel emadel, kes oma lapsed rannas alasti kisuvad. Miks see nii oluline on, et laps oleks paljas? Arutasime mehega seda ka rannas ja mees ütles, et tal on natuke ebamugav alasti väikeste tüdrukute juuresolekul, sest ta peab otsima kohta, kuhu rannas vaadata tohib ja kuhu mitte. Kui keerad oma pilgu sinnapoole, kus mõni alasti laps ringi jookseb, siis on kohe selline tunne, et lapse ema peab sind pedofiiliks. Sama on ka telefoniga pilti tehes - põhimõtteliselt peaks ju rannas pildistamine igati lubatud olema, ka võõraste inimeste pildistamine, sest seaduse järgi on avalikus kohas pildistamine igati normaalne ja pigem peavad need inimesed, kes ei taha pildi peale jääda, ise selle eest hoolt kandma, et nad ei jääks. Mees ütleski siis mulle, et teeme nendest lastest pildid selle minu jutu juurde illustratsiooniks, et ka teised saaks aru, kui hull see asi rannas on, mida emad oma lastega teevad  Aga ma siiski olin selle vastu, sest pelgalt mõte sellest, et mu telefonis on alasti laste pildid, oli mulle ebameeldiv. See aga ei tähenda, et keegi teine ei võiks rannas teie lastest alasti pilte teha. Mõelge sellele, emad!

Sama on ju tegelikult ka sellega, kui vanemad pildistavad oma alasti väikelapsi nn endale mälestuseks. Milleks on seda vaja teha alasti? Kas te teate mõnda last, kes suuremaks kasvades neid alasti pilte albumist välja ei kisuks või ära ei hävitaks? Või äkki teate kedagi, kes neid alasti pilte uhkusega oma sõpradele näitaks? Kui lapsed saaksid ise otsustada, siis kindlasti ei oleks nad alasti teiste ees ja piltidel.

Olen mõned korrad Ameerikas randa sattunud ja seal on kõik lapsed kaetud ning isegi 2-aastastel tüdrukutel on rinnad kaetud.  Väidetavalt on see seadusega nii paika pandud ja kui mõni ema seda rikub, siis tuleb kohe rannavalve ja palub lapse erogeensed piirkonnad kinni katta või rannast lahkuda. Kui me teame, et meie seas on perverte, siis milleks toita nende fantaasiat oma kõige kallimate, laste, arvelt.

 

Buduaarile Maialt