Turg algab kell 12.00 ja kestab kuni 17.00 ning toimub ilusa ilma korral Kadrina Rahvamaja sisehoovis, vihmase ilmaga aga Rahvamajas sees.

Kauplema on oodatud kõik huvilised nii kaugelt kui lähedalt - hoidiste, aiasaaduste, käsitöö ja kõige muu hea ja paremaga, mis vähegi huvi pakkuda võib! Juba praegused registreerijad kindlustavad, et külmadel suve- ja sügisõhtutel oleks õlad soojas, et pererahvas saaks süüa kohe samal õhtul ja hoidiste näol veel talvelgi. Kuuldavasti pidi pakutama isegi sõira, kui maitsev! Samuti ei möödu Kodukandi turg ilma taaskasutuseta, sest mis ühe mehe vana, see teise uus!

Kohaliku rahva ja kaugete külaliste seas tekitab elevust tuntud telenägu ja kodumaiste turgude fänn Maire Aunaste. Sobiliku meeleolumuusika valib välja DJ Josh Jay, loomulikult ei puudu ka elav muusika, mille toovad kuuldavale kohalikud andekad muusikud Regina ja Georg. Turulistele pakuvad aga silmailu kaunid Kadrina tüdrukud Ristipoe moeshow´ga. Ristipood on Kadrina kohalik secondhand pood, mille leiud võivad üllatada moeloojaidki! Lisaks hoiab kogu turul silma peal fotograaf, kelle abiga on võimalik täiendada fotoalbumi või sotsiaalmeedia pildikogu vahvas fotonurgas. Et aga kogu turg oleks meeltmööda nii suurtele kui väikestele, on lapsed oodatud lastenurka põnevatele tegevustele. Et aga laupäev oleks veel rohkem seiklusi täis, näidatakse Kadrina Rahvamajas pärast turgu Eesti koguperefilmi “Supilinna salaselts”, seega kel film veel nägemata on, selle jaoks on see suurepärane võimalus! Ning otseloomulikult jääb veel palju põnevat ka kohapeale avastamiseks!

Mis koht see Kadrina selline on ja miks Maire Aunastele Kadrina meeldib? Milliseid ahhetama panevaid kollektioone on võimalik leida Ristipoest ja mida kauplejad keldritest ja kappidest välja toonud on,  seda tule oma silmaga kaema! 

Täpsema turuinfo soovijatel ning huvi tundvatel kauplejatel võtta ühendust korraldatajatega meiliaadressil lisete.laisaar@kadrina.ee või telefonil 5900 8823. 

Kohtumiseni 29. augustil Kadrinas!