FINALISTID ON SELGUNUD, HÄÄLETAMINE ON LÕPPENUD!

Buduaar.ee on juba kümme aastat pakkunud võimalust säravatel tütarlastel muuta oma suvi põnevamaks ja näidata oma mitmekülgsust, osaledes konkursil Buduaar Summer Model. Suve suurima modellivõistluse "Jelly Beans Factory & Buduaar Summer Model 2019" kandideerimisvõimalus on nüüd avatud. Kaunid, säravad ja elurõõmust pakatavad naised, võtke võistlusest osa!

Tegemist on hobimodellide võistlusega, kus ainsaks oluliseks teguriks on elujõud ja sära. Jelly Beans Factory & Buduaar Summer Model 2019 võistluse auhinnafond küündib kuni 5000 euroni. Tiitlivõitja saab Tradehouse ilukaubamajalt vabalt kulutamiseks kinkekaardi väärtuses 500 €. Lisaks saavad kolm parimat kandidaati võimaluse osaleda ajakirja Buduaar sügisnumbri moeseerias tõeliste modellidena. Loe auhindadest rohkem SIIT.

Hääletamine on avatud kuni 31. juuli südaööni.

Viie finalisti saatus sõltub rahva hääletest. Ülejäänud viis valib Jelly Beans Factory ja Buduaari ühine žürii. 

Modellid astuvad publiku ette 9. augustil Pärnus restorani Umberto suveterrassil, kus kuulutatakse välja voorude tulemuste põhiselt peavõitja. Pane Facebooki finaalüritusele "goingSIIN, et hoida end toimuvaga jooksvalt kursis.

Žürii jätab endale õiguse enne otsuse langetamist kandidaatidega personaalselt ühendust võtta ja lisainfot küsida.

PS! Kõik 10 finalistid PEAVAD saama osaleda 5. augustil "Seitsmeste" ilmateate lugemise võtetel ning 9. augustil Pärnus finaalis. Ajaliselt tuleb arvestada mõlemal kuupäeval terve päevaga.

Võistlusgalerii

1 2

ellya_rai

Eliisa Abramova


2.91

Olen rõõmsameelne ja heatahtlik neiu, tegelesin tantsuspordiga 16 aastat, olin Euroopa võistluste finalist ning Eesti meister. Töötan tantsutreenerina ja õpin TTÜ’s. Tahaksin väga üritusel osa võtta, sest meeldib tants, kunst ja foto.

Hääletatud 1534 korda

Nelly27

Nelli


2.86

Olen heasüdamega inimene,15 aastat tegelesin tantsuspordiga,olin finalist nii Eesti kui ka Euroopa vōistlustel. Ōpin Sisekaitseakadeemias.

Hääletatud 1251 korda

ingrid2011

Ingrid Vlassova


2.85

Olen Ingrid 28aastane, elan Tartus, kus töötan ilukonsultandina. Olen rõõmsameelne ja sõbralik. Soovin võita, sest olen salamisi unistanud juba lapsepõlves kaunistada ajakirja esikaant(sirvisin tihti vanema õe Stiina ajakirjasid).Kandideerin sellele imelisele tiitlile juba teist korda. Mulle meeldib väga selline ütlus:”Kaotaja pole see, kes kaotab, vaid see kes alla annab". Seega: unistada tuleb suurelt

Hääletatud 1728 korda

irisabdullajev

Iris Abdullajev


2.80

Hei! Minu nimi on Iris, olen 20-aastane ja elan Pärnus. Tegelen hobi korras modellindusega, mulle meeldib sellega tegeleda ning just seetõttu kandideerin Buduaari suvemodelli tiitlile.

Hääletatud 1709 korda

OksanaLõssenko

Oksana Lõssenko


2.79

Heihei! Mina olen 20aastane tütarlaps Tartust. Õpin Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õeks. Olen hästi julge, hästi rõõmsameelne ja alati haaran uutest võimalustest kinni. Pisikesest saati olen tegelenud kergejõustikuga ning tantsimisega. Kuna mulle väga meeldivad sellised üritused nagu on Summer models 2019, siis mõtlemata, haarasin võimalusest kinni ja kandideerisin. Ootan huviga, mis edasi saama hakkab ;)

Hääletatud 1620 korda

cuteashell

Katre K


2.69

Hola. Olen 21 aastane Pärnu neiu. Minu tööks ja hobiks on just, mitte eriti naiselikud alad. Töötan auto varuosade müüjana ja hobideks on kõik tehnika, millega saab arendada kiirust ja mis kasvatab adrenaliini. Minu pisikeseks adrenaliini tekitajaks on minu 109kw võimas tsikel, millega käin teedel kurve ja kilomeetreid vallutamas. Hobikorras veel ka joonistan ja teen tattoosid. Elan oma elu kõige ägedamal viisil kuidas aga jaksan, uued väljakutsed on alati tere tulnud. Seega, ei olnud pikemat mõtlemist osaleda Buduaar Summer Model ja ennast proovile panna ;D

Hääletatud 989 korda

Márion Kask

Marion Kask


2.69

Olen 19- aastane rõõmsameelne neiu Tallinnast. Hetkel töötan klienditeenindajana restoranis ja naudin suve. Summer Modeliks kandideerin, sest uued kogemused on alati huvitavad.

Hääletatud 1239 korda

Viktoria Latkin

Viktoria Latkin


2.69

Mina olen 19- aastane rõõmsameelne Saaremaa neiu, kes on alati avatud uutele väljakutsetele ning sellepärast otsustasin osa võtta ka sellest konkursist. Olen täitnud oma kaks suurt unistust: saan teha modellitööd ja esindan Eestit rahvusvahelistel missivõistlustel. Arvan, et just mina sobiksin Buduaar Summer Model 2019 võitjaks, sest annan endast alati kõik, et oma eesmärgid täide viia ja kannaksin seda tiitlit suure uhkusega.

Hääletatud 1655 korda

Ariette Täpsi

ArietteTäpsi


2.68

Olen 21 aastane julge ja enesekindel neiu. Praegusel hetkel kasvatan kodus 2 aastat tütart. Kuna olen väga enesekindel ja julge, ja ei karda väljakutseid, kus ennast proovile panna ja tõestada endale, siis polnud küsimus sellest osa võtta. Terv Ariette!

Hääletatud 834 korda

Lyseth1

Lyseth


2.68

Minu nimi on Lyseth ning olen 23aastane! :) Olen väga jutukas, sõbralik ning energiat täis neiu. Töötan ripsmetehnikuna ning pean enda Ilusalongi, mis asub Tartus. Buduaar Summer Model on üritus, kus kindlasti peaksid kõik osa võtma ning ennast proovile panema, samuti soovin teha seda ka Mina uuesti! :)

Hääletatud 345 korda

anzelakote

Anžela Kotelevski


2.68

Hei kõigile! Minu nimi on Anžela, olen 22-aastane neiu Tartust. Lõpetasin sellel aastal TalTech ülikooli ärinduse eriala ning hetkel töötan Swedbankis. Tegelen kõvasti spordiga ning tantsimisega :) Samuti üheks minu suureks kireks on osalemine erinevatel võistlustel/üritustel seotud ilu maailmaga. Edukalt esindasin Eestit mitmel rahvusvahelisel iludusvõistlusel Hiinas. Suure huviga osalen ka Summer Model 2019 konkursil ning loodan, et edu on minu poolt!

Hääletatud 732 korda

Aule Õun

Aule Õun


2.64

Olen 20 aastane julge, rõõmsameelne ja enesekindel neiu. Buduaar Summer Model on üritus, kus saan ennast kindlasti proovile panna.

Hääletatud 303 korda

1 2
Selleks et lisada, pead olema sisse logitud!