BUDUAAR FASHION NIGHT

Kolmapäeval, 7.novembril toimus Sauna tänaval asuvas lounges Deja Vu järjekordne "Buduaar Fashion Night".
"Pidu oli vapustav! Täiesti erakordne!"- kommenteerib Buduaari lugeja Liis peale pidu. "Ma ei ole näinud nii palju ilusaid inimesi ja lahedat showd!" ütleb minu sõber mulle juba Fashion Nightil kohapeal.

Jah, ei saagi midagi ebaõnnestuda, kui iga detail on hästi läbi mõeldud ja iga maasikas ning ananassi viilgi perfektselt kandikusse seatud. Martini Asti voolas ojadena ja kaunid, isegi erakordselt kaunid puuvilja-marja kandikud kaunistasid laudu. Läbi õhtu tantsisid tantsutrupp Stiletto seksikad tüdrukud.... ning loositi välja Stiletto trenni tasuta pääsmeid.
Kaunid modellid näitasid Phillippe Matignoni sukki ja sukkpükse ning Claude Bernardi käekellasid. Mmmm....tõeliselt magus ja silmipimestav riidekombinatsioon! Kas pole?

Õhtu oli täis üllatusi. Lisaks arvukatele fotograafidele ning TV3 saate "Buduaar" tiimile kes kõik üritust kajastama olid tulnud, loositi välja ka hulk hinnalisi auhindu! Oru ilusalongi poolt loositi Buduaar Fashion Nightil välja kolm 500.- kroonikst kinkekaarti. Võitjad olid: Kristjan Liivak, Märt Kiisler ja Elen Lind. Palju õnne!

Claude Bernardi firma poolt loositi Buduaar Fashion Nightil välja eksklusiivne ja kaunis käkell. Võitjaks osutus Kaya Lii Pakk. Palju õnne!

Ja see polnud veel kõik! Esines ka sellel aastal Tantsud Tähtedega saate üks särvamaid tähti, kelleks polnud keegi muu kui Koit Toome!

 


Õhtut juhtis: Keity Kaev
Pildid jäädvustas Buduaari fotograaf: Raul Kaidro

/Tekst: Helena-Reet Ennet/